پلان دو بعدی و سه بعدی املاک

با یک نگاه تمام مشخصات ملک مورد نظر را مشاهده نمایید.

به طور کلی افراد عادی که به دنبال خانه ای مناسب هستند با اینکه در وب سایت های مختلف تصاویر قسمت های مختلف املاک نیز گذاشته می شود ولی باز باید زحمت مراجعه حضوری را به جان بخرند چون تصاویر گویایی نقشه و ابعاد قسمت های مختلف ملک نیست و حتی زمانی که به دو یا سه ملک برای بازدید میروید به احتمال زیاد نقشه و طراحی ملک هایی را که بازدید کردید به درستی نمی توانید با هم مقایسه کنید.

 به همین دلیل گروه اُتاپ با فراهم کردن پلان املاک برای مشتریان خود این امکان را فراهم کرده است تا با شفافیت و نگاه بازتر املاک را ببنند و خوش نقشه ترین املاک را انتخاب کنند این امکان برای اولین بار است که توسط این گروه در ایران به اجرا در آمده.

پلان

 

پلان املاک در واقع نقشه ای است که توسط یک معمار طراحی می شود و شامل اطلاعات مختلف ملک مورد نظر خواهد بود. داده هایی که در پلان معماری وجود دارند بسیار حائز اهمیت هستند. به طوری در این پلان شما به راحتی به طرح و نقشه ملک مورد نظر پی خواهید برد و با یک نگاه ابعاد و جایگاه عناصر مختلف یک ملک نظیر تعداد و مکان اتاق خواب ها، آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و... را ببینید.

 

تیم اُتاپ علاوه بر فراهم کردن نقشه دو بعدی املاک، نقشه سه بعدی آن ها را نیز تهیه می نمایید تا حتی افرادی با کمترین سطح دانش علمی و تخصص بتوانند از این امکان بیشترین استفاده را نمایند.

پلان

 

پلان

 

تیم اُتاپ با استفاده از ابزارهای مناسب و به روز که نمونه بی نظیری از ابزارهای نقشه کشی می باشند، اقدام به تهیه پلان خانه به صورت دو بعدی و سه بعدی می نماید به گونه ای که تصوری واقعی از ملک برای مخاطبان خود فراهم می کند. اُتاپ با استفاده از اپلیکیشن هایی که زمانی نقشه برداران، وجودش را در حد خواب و رویا می دانستند، اقدام به ترسیم می نمایند.