درباره ما

وب سایت اُتاپ یک سامانه تخصصی درج آگهی های املاک و مستغلات می باشد که  در آن آگهی های فروش، رهن و اجاره ( آپارتمان مسکونی نوساز یا کلنگی، اداری، تجاری، ویلا، زمین، مغازه و...)، اجاره موقت (ویلا، سوئیت و...) و حتی خدمات جانبی مربوط به ملک نیز ارائه می شود.

در این سامانه تمامی آژانس‌‌های املاک  و مالکین شخصی که قصد فروش، رهن و یا اجاره ملک دارند می‌توانند به صورت رایگان اطلاعات فایل­های خود را منتشر کنند.

با توجه به اینکه سامانه اُتاپ تنها سامانه ارائه دهنده خدمات PRS به مشاورین املاک می باشد سعی در جذب حداکثری مشاورین املاک و همکاری آن ها با این سامانه را دارد تا بدین وسیله جامع ترین سامانه املاک را در اختیار مردم قرار دهد تا مراجعین محترم به این سامانه با خیالی آسوده بهترین انتخاب خود در زمینه ملک را انجام دهند.

از مزیت‌های سامانه اُتاپ میتوان به این موارد اشاره کرد که مراجعه کنندگان به سامانه به بستری با فناوری های نوین دسترسی خواهند داشت که به کمک آن میتوانند دسترسی های مختلف ملک مورد نظر (دسترسی ملک به مدرسه، فروشگاه، وسایل حمل و نقل عمومی و... )، موقعیت ملک به لحاظ جغرافیایی، عکس و امکانات ملک، تراکم جمعیتی، تغییرات قیمت ملک و... را مورد بررسی قرار دهند.

علاوه بر جستجو املاک خدمات جانبی ملک (اثاث کشی، تغییر دکوراسیون، رنگ آمیزی، نصب وسایل خانگی، خدمات تاسیساتی و... ) که به هنگام مراجعه افراد به منزل جدید مورد نیاز است را نیز ارائه می­دهد.

هدف تیم اُتاپ ارائه خدماتی جامع در زمینه املاک و مستغلات می باشد که به کمک این خدمات افراد بدون هیچ دغدغه ای بتوانند ملک مورد نظر خود را پیدا کنند.

در حال حاضر خدمات دهی شرکت اُتاپ در استان تهران و استان های شمالی کشور می باشد که در فاصله کوتاهی این خدمات در کل کشور ارائه خواهد شد.

دفتر مرکزی اُتاپ در استان تهران واقع بوده و ولی به دلیل ارائه خدمات در بستر وب، دایره مشتریان این سامانه، در سراسر ایران خواهد بود.